Široki Brijeg

Mesto Siroki Brijeg, Bosnia and Herzegovina
 
Prvenstvo: Bosna i Hercegovina - 1. Liga
Osnovana 1948
Menadžer Boris Pavic
Stadion Pecara (Kapacitet: 5726)
Utakmice - Široki Brijeg
Sastav
Br: Ime
1. Luka Bilobrk Golman
12. Kresimir Bandic Golman
23. Martin Zlomislic Golman
3. Josip Kvesic Bek
5. Bernardo Matic Bek
6. Josip Barisic Bek
29. Toni Nikic Bek
33. Stipo Markovic Bek
- Jozo Spikic Bek
- Damir Dzidic Bek
- Matija Radic Bek
8. Zoran Plazonic Vezni
10. Jure Ivankovic Vezni
11. Eliomar Vezni
14. Mateo Maric Vezni
15. Wagner Santos Lago Vezni
16. Josip Corluka Vezni
Br: Ime
19. Boze Vukoja Vezni
22. Josip Coric Vezni
24. Dominik Kovacic Vezni
27. Luka Begonja Vezni
30. Marko Perkovic Vezni
- Damir Zlomislic Vezni
- Ivica Dzidic Vezni
- Ricardo Santos Lago Vezni
- Zvonimir Vukoja Vezni
13. Tomislav Turcin Napadač
20. Domagoj Marusic Napadač
21. Stipe Juric Napadač
32. Drazen Bagaric Napadač
- Dino Kresinger Napadač
- Matej Sivric Napadač
- Ivan Barisic Napadač
- Ivan Buhac Napadač
Novosti
13/07/2013 » Mateo Roskam je prešao u ekipu - Slaven Belupo na slobodnom transferu
12/07/2013 » Zoran Plazonic je prešao u ekipu - Široki Brijeg na slobodnom transferu
01/07/2013 » Goran Zakaric je prešao iz - Dinamo Zagreb u ekipu - Široki Brijeg na pozajmici
11/06/2013 » Mateo Bertosa je prešao iz - Široki Brijeg u ekipu - Rijeka na slobodnom transferu
11/06/2013 » OFICIJALNO: Damir Zlomislic se seli u ekipu - Rijeka
12/02/2013 » Sandro Bloudek je prešao u ekipu - Aluminij na slobodnom transferu
24/08/2012 » Sandro Bloudek je prešao iz - Fortuna Sitard u ekipu - Široki Brijeg na slobodnom transferu
24/08/2012 » Kresimir Kordic je prešao iz - Dunajska Streda u ekipu - Široki Brijeg na slobodnom transferu
14/08/2012 » Mario Kvesic je prešao iz - Široki Brijeg u ekipu - Split
18/07/2012 » Davor Landeka je prešao u ekipu - Široki Brijeg na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018/2019
-

NoEkipa
U
GR
B
1. FK Sarajevo FK Sarajevo
10
+15
21
2. Željezničar Željezničar
10
+10
21
3. Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
10
+4
19
4. Široki Brijeg Široki Brijeg
10
+7
17
5. Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
10
+4
17
6. Radnik Bn Radnik Bn
10
0
13
7. Čelik Čelik
10
-5
13
8. FK Krupa FK Krupa
10
0
11
9. NK Mladost Doboj Kakanj NK Mladost Doboj Kakanj
10
-5
10
10. FK Sloga Simin Han FK Sloga Simin Han
10
-5
8
11. GOŠK Gabela GOŠK Gabela
10
-10
6
12. FK Zvijezda 09 FK Zvijezda 09
10
-15
4