BATE Borisov

Mesto Barysaw, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 1973
Menadžer Alyaksandr Yermakovich
Stadion Haradzki (Kapacitet: 5402)
Utakmice - BATE Borisov
Sastav
Br: Ime
16. Sergey Veremko Golman
34. Artem Soroko Golman
35. Anton Chichkan Golman
48. Denis Scherbitski Golman
- Germans Malins Golman
3. Vitali Gajduchik Bek
19. Nemanja Milunovic Bek
25. Dmitri Baga Bek
43. Igor Zhuravlyov Bek
- Dmitri Bayduk Bek
2. Dmitri Likhtarovich Vezni
5. Evgeniy Yablonski Vezni
7. Yevgeniy Berezkin Vezni
10. Mirko Ivanic Vezni
17. Aleksey Rios Vezni
Br: Ime
21. Stanislav Dragun Vezni
22. Igor Stasevich Vezni
24. Jasse Tuominen Vezni
42. Maksim Volodjko Vezni
62. Mikhail Gordejchuk Vezni
- Aleksandar Filipovic Vezni
- Vladimir Karp Vezni
- Artur Kats Vezni
- Evgeni Zdanyuk Vezni
9. Anes Rusevic Napadač
15. Maksim Skavysh Napadač
20. Vitali Rodionov Napadač
- Aliaksei Piatrenka Napadač
- Vladislav Mukhamedov Napadač
Novosti
02/09/2013 » Artem Radkov je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Terek Grozni na pozajmici
10/08/2013 » Oficijalno: Maksim Bordachev je prešao u ekipu - Tom Tomsk na pozajmici
11/02/2013 » Oleg Patotskiy je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Dnepr Mogilev
31/01/2013 » Bojan Gjorgievski je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Metalurg Skopje za neobjavljenu sumu
31/01/2013 » Oficijalno: Evgeni Kuntsevich je prešao u ekipu - Belšina na pozajmici
30/01/2013 » Pavel Nekhajchik je prešao u ekipu - BATE Borisov na slobodnom transferu
18/01/2013 » Marko Simic je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Kajzerispor za sumu od 1 000 000 evra
16/01/2013 » Mikhail Gordejchuk odlazi iz - BATE Borisov kako bi se pridružio ekipi - Belšina
16/01/2013 » Mikhail Sivakov je prešao iz - Zulte-Varegem u ekipu - BATE Borisov
01/01/2013 » Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. BATE Borisov BATE Borisov
7
+11
21
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
7
+8
17
3. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
4. Slutsk Slutsk
7
+5
14
5. Vitebsk Vitebsk
8
+3
14
6. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
7
-1
9
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloč Isloč
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smoleviči Smoleviči
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomelj Gomelj
8
-5
4
15. Minsk Minsk
8
-6
4
16. Gorodeja Gorodeja
8
-6
3