Dinamo Minsk

Mesto Minsk, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 1927
Menadžer Sergey Gurenko
Stadion Dinamo (Kapacitet: 41040)
Utakmice - Dinamo Minsk
Sastav
Br: Ime
1. Andrey Klimovich Golman
75. Maksim Plotnikov Golman
- Vasiliy Khomutovski Golman
4. Nino Galovic Bek
5. Yuri Ostroukh Bek
16. Sergei Karpovich Bek
21. Konstantin Kuchinski Bek
22. Roman Begunov Bek
26. Sergey Kontsevoj Bek
7. Atrem Bykov Vezni
8. Nikita Kaplenko Vezni
9. Yaroslav Yarotski Vezni
10. Uros Nikolic Vezni
19. Oleksandr Noyok Vezni
20. Aleksandr Sachivko Vezni
Br: Ime
25. Artem Korzun Vezni
- Krum Stoyanov Vezni
- Artem Solovey Vezni
- Artur Saramakha Vezni
- Timofei Lukashevich Vezni
- Vladislav Suschits Vezni
3. Evgeni Velko Napadač
11. Anton Saroka Napadač
15. Artem Kiyko Napadač
23. Vladimir Khvashchinski Napadač
24. Muhammadjon Loiqov Napadač
- Aleksandr Makas Napadač
- Evgeni Bobruk Napadač
- Konstantin Shevelev Napadač
- Roman Yuzepchuk Napadač
Novosti
12/07/2013 » Carlos Coto je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na slobodnom transferu
12/07/2013 » Nenad Adamovic je prešao iz - Hajduk Kula u ekipu - Dinamo Minsk za neobjavljenu sumu
10/07/2013 » Dinamo Minsk potpisao sa igračom Nemanja Nikolic iz ekipe - OFK Beograd
10/07/2013 » OFICIJALNO: Sergey Kontsevoj iz - Gomelj u ekipu - Dinamo Minsk
10/07/2013 » Oficijalno: Lazar Veselinovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na pozajmici
03/03/2013 » Dmitri Sychev je prešao iz - Lokomotiv Mosкva u ekipu - Dinamo Minsk na pozajmici
08/02/2013 » Oficijalno: Adnan Zahirovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na pozajmici
17/01/2013 » Stanislav Dragun odlazi iz - Dinamo Minsk kako bi se pridružio ekipi - Krilja Sovetov
16/01/2013 » Dmytro Tereshchenko je prešao iz - Dinamo Minsk u ekipu - Belšina na pozajmici
16/01/2013 » Torpedo Žodino potpisao sa igračom Aleksey Pankovets iz ekipe - Dinamo Minsk
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. BATE Borisov BATE Borisov
8
+12
24
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
8
+7
17
3. Slutsk Slutsk
8
+5
15
4. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
5. Vitebsk Vitebsk
8
+3
14
6. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
8
-1
10
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloč Isloč
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smoleviči Smoleviči
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomelj Gomelj
8
-5
4
15. Minsk Minsk
8
-6
4
16. Gorodeja Gorodeja
8
-6
3