Dinamo Minsk

Mesto Minsk, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 1927
Menadžer Sergey Gurenko
Stadion Dinamo (Kapacitet: 41040)
Utakmice - Dinamo Minsk
Sastav
Br: Ime
30. Andrey Gorbunov Golman
33. Nikita Lazovski Golman
- Vasiliy Khomutovski Golman
3. Maksim Shvetsov Bek
4. Nino Galovic Bek
13. Rocha Bek
15. Maksim Zhavnerchik Bek
22. Roman Begunov Bek
24. Igor Shitov Bek
26. Sergey Kontsevoj Bek
88. Giorgi Navalovski Bek
- Aleksandr Chizh Bek
- Vladislav Lyakh Bek
6. Seidu Yahaya Vezni
7. Atrem Bykov Vezni
8. Nikita Kaplenko Vezni
Br: Ime
10. Uros Nikolic Vezni
14. Artem Solovey Vezni
18. Dinko Trebotic Vezni
20. Aleksandr Sachivko Vezni
39. Aleksandr Ksenofontov Vezni
40. Nikolai Ivanov Vezni
41. Artyom Gurenko Vezni
81. Nikita Korzun Vezni
- Artur Saramakha Vezni
- Vladislav Suschits Vezni
23. Vladimir Khvashchinski Napadač
27. Aleksandr Makas Napadač
77. Dmitri Antilevski Napadač
- Kehinde Fatai Napadač
- Konstantin Shevelev Napadač
Novosti
12/07/2013 » Carlos Coto je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na slobodnom transferu
12/07/2013 » Nenad Adamovic je prešao iz - Hajduk Kula u ekipu - Dinamo Minsk za neobjavljenu sumu
10/07/2013 » Dinamo Minsk potpisao sa igračom Nemanja Nikolic iz ekipe - OFK Beograd
10/07/2013 » OFICIJALNO: Sergey Kontsevoj iz - Gomelj u ekipu - Dinamo Minsk
10/07/2013 » Oficijalno: Lazar Veselinovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na pozajmici
03/03/2013 » Dmitri Sychev je prešao iz - Lokomotiv Mosкva u ekipu - Dinamo Minsk na pozajmici
08/02/2013 » Oficijalno: Adnan Zahirovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na pozajmici
17/01/2013 » Stanislav Dragun odlazi iz - Dinamo Minsk kako bi se pridružio ekipi - Krilja Sovetov
16/01/2013 » Dmytro Tereshchenko je prešao iz - Dinamo Minsk u ekipu - Belšina na pozajmici
16/01/2013 » Torpedo Žodino potpisao sa igračom Aleksey Pankovets iz ekipe - Dinamo Minsk
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. BATE Borisov BATE Borisov
20
+23
51
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
21
+14
45
3. Vitebsk Vitebsk
21
+22
44
4. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
21
+17
42
5. Slutsk Slutsk
22
+8
36
6. Dinamo Brest Dinamo Brest
21
+11
35
7. Neman Grodno Neman Grodno
22
+4
35
8. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
21
+4
34
9. Gomelj Gomelj
22
-9
26
10. Smoleviči Smoleviči
22
-8
21
11. Gorodeja Gorodeja
22
-10
21
12. Minsk Minsk
22
-6
20
13. Isloč Isloč
22
-15
20
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
22
-18
15
15. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
22
-19
13
16. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
21
-18
12