Ludogorec

Mesto Razgrad, Bulgaria
 
Prvenstvo: Bugarska - 1. Liga
Osnovana 2000
Menadžer Georgi Dermendzhiev
Stadion Gradski (Kapacitet: 12000)
Utakmice - Ludogorec
Sastav
Br: Ime
1. Jorge Emanuel Broun Golman
21. Vladislav Stoyanov Golman
33. Renan Dos Santos Golman
2. Rafael Forster Bek
4. Cicinho Bek
5. Georgi Terziev Bek
19. Aleksandar Vasilev Bek
23. Ventsislav Kerchev Bek
30. Cosmin Moti Bek
32. Igor Plastun Bek
- Ivan Velikov Bek
- Dimitar Iliev Bek
6. Natanael Vezni
Br: Ime
8. Sasha Vezni
10. Gustavo Campanharo Vezni
18. Svetoslav Dyakov Vezni
44. Jacek Goralski Vezni
72. Erol Dost Vezni
84. Marcelinho Vezni
88. Wanderson Vezni
11. Juninho Quixada Napadač
28. Claudiu Keseru Napadač
37. Da Silva Araujo Joao Paulo Napadač
70. Jakub Swierczok Napadač
92. Jody Lukoki Napadač
93. Virgil Misidjan Napadač
Novosti
28/08/2013 » Miroslav Ivanov je prešao iz - Ludogorec u ekipu - Levski Sofija na slobodnom transferu
16/08/2013 » Oficijalno: Ludogorec donosi - Virgil Misidjan za sumu od 750 000 evra
01/08/2013 » Georgi Kostadinov je prešao iz - Ludogorec u ekipu - Beroe
31/07/2013 » OFICIJALNO: Nemanja Milisavljevic iz - Ludogorec u ekipu - CSKA Sofija
17/07/2013 » Emil Gargorov je prešao u ekipu - CSKA Sofija na slobodnom transferu
01/07/2013 » Georgi Argilashki je prešao iz - Ludogorec u ekipu - Pirin 1922 na pozajmici
01/07/2013 » Lubomir Guldan je prešao iz - Ludogorec u ekipu - Zagleblje Lubin na slobodnom transferu
29/06/2013 » Hristo Zlatinski je prešao iz - Lokomotiv Plovdiv u ekipu - Ludogorec na slobodnom transferu
28/06/2013 » Oficijalno: Ludogorec donosi - Michel Platini za sumu od 300 000 evra
24/06/2013 » Stanislav Genchev je prešao u ekipu - Liteks Loveč na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. Ludogorec Ludogorec
21
+38
51
2. Liteks Loveč Liteks Loveč
21
+40
50
3. Levski Sofija Levski Sofija
21
+20
42
4. Beroe Beroe
21
+7
37
5. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
21
+9
32
6. Vereya Vereya
21
-5
31
7. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
21
-12
26
8. Černo More Černo More
21
-4
25
9. Slavija Sofija Slavija Sofija
21
-5
24
10. Septemvri Sofia Septemvri Sofia
21
-17
24
11. Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
21
-7
19
12. Etr Etr
21
-13
19
13. Dunav Ruse Dunav Ruse
21
-16
18
14. Vitosha Bistrica Vitosha Bistrica
21
-35
5