Minsk

Mesto Minsk, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 2006
Menadžer Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Kapacitet: 5200)
Utakmice - Minsk
Sastav
Br: Ime
30. Denis Dechko Golman
- Pavel Chesnovskiy Golman
- Dzhemal Kurshubadze Golman
- Maksim Vysotskiy Golman
- Vitaly Kharchenko Golman
- Sergey Omeljanchuk Bek
- Igor Shumilov Bek
- Pavel Lovgach Bek
- Aleksei Ivanov Bek
- Dmitry Zinovich Bek
- Dmitriy Bessmertny Bek
- Sergei Kulinich Bek
6. Andrey Razin Vezni
8. Sergey Gigevich Vezni
Br: Ime
23. Artem Buloychik Vezni
- Dmitry Gorbushin Vezni
- Oleg Evdokimov Vezni
- Artem Simonyan Vezni
- Pavlo Myahkov Vezni
- Yehor Klymenchuk Vezni
- Valeri Gromyko Vezni
- Ivan Bakhar Vezni
- Nemanja Covic Napadač
- Sergey Rusetskiy Napadač
- Artem Vasilyev Napadač
- Fyodor Sapon Napadač
- Yevgeny Shevchenko Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
01/08/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin je prešao iz - Kuban u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
21/01/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Irtiš na slobodnom transferu
12/01/2013 » Milos Rnic je prešao iz - Novi Pazar u ekipu - Minsk
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomelj na slobodnom transferu
01/01/2013 » Sergey Koseka je prešao u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Nikita Bukatkin je prešao iz - Naftan u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Vladimir Bushma je prešao iz - Gomelj u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
 

1. Liga: 2017
-

NoEkipa
U
GR
B
1. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
18
+21
43
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18
+17
40
3. BATE Borisov BATE Borisov
18
+20
39
4. Neman Grodno Neman Grodno
18
+8
32
5. Vitebsk Vitebsk
18
+5
31
6. Slutsk Slutsk
18
+4
29
7. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
18
+3
25
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
18
+6
24
9. Gomelj Gomelj
18
+2
24
10. Gorodeja Gorodeja
18
0
23
11. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
17
-9
16
12. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
18
-9
16
13. Slavija Mozir Slavija Mozir
18
-12
15
14. Minsk Minsk
18
-15
15
15. Isloč Isloč
17
-15
4
16. Naftan Naftan
18
-26
3