Minsk

Mesto Minsk, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 2006
Menadžer Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Kapacitet: 5200)
Utakmice - Minsk
Sastav
Br: Ime
30. Denis Dechko Golman
- Dzhemal Kurshubadze Golman
- Maksim Vysotskiy Golman
- Vitaly Kharchenko Golman
- Sergey Omeljanchuk Bek
- Egidijus Vaitkunas Bek
- Aleksei Ivanov Bek
- Dmitry Zinovich Bek
- Dmitriy Bessmertny Bek
6. Andrey Razin Vezni
8. Sergey Gigevich Vezni
23. Artem Buloychik Vezni
Br: Ime
- Dmitry Gorbushin Vezni
- Oleg Evdokimov Vezni
- Oleksandr Vasyliev Vezni
- Yehor Klymenchuk Vezni
- Ivan Bakhar Vezni
- Nemanja Covic Napadač
- Sergey Rusetskiy Napadač
- Dmitri Antilevski Napadač
- Artem Vasilyev Napadač
- Fyodor Sapon Napadač
- Yevgeny Shevchenko Napadač
- David Gatikoev Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
01/08/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin je prešao iz - Kuban u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
21/01/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Irtiš na slobodnom transferu
12/01/2013 » Milos Rnic je prešao iz - Novi Pazar u ekipu - Minsk
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomelj na slobodnom transferu
01/01/2013 » Sergey Koseka je prešao u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Nikita Bukatkin je prešao iz - Naftan u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Vladimir Bushma je prešao iz - Gomelj u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. BATE Borisov BATE Borisov
16
+18
41
2. Vitebsk Vitebsk
16
+15
34
3. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
15
+13
34
4. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
16
+13
32
5. Slutsk Slutsk
16
+7
27
6. Dinamo Brest Dinamo Brest
16
+8
25
7. Neman Grodno Neman Grodno
16
-1
25
8. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
15
+4
24
9. Isloč Isloč
16
-5
17
10. Minsk Minsk
16
-2
15
11. Smoleviči Smoleviči
16
-4
14
12. Gomelj Gomelj
16
-14
13
13. Gorodeja Gorodeja
16
-11
11
14. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
16
-12
11
15. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
16
-13
11
16. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
16
-16
10