Narva Trans

Mesto Narva, Estonia
 
Prvenstvo: Estonija - 1. Liga
Osnovana 1979
Menadžer Aleksei Yagudin
Stadion Kreenholmi (Kapacitet: 3000)
Utakmice - Narva Trans
Sastav
Br: Ime
1. Valeri Smelkov Golman
33. Evgeni Ponyatovski Golman
81. Artur Kotenko Golman
- Aleksandr Gorbunov Golman
- Nikita Jegorov Golman
- Betim Halimi Golman
3. Hector Pano Bek
4. Matheus Troche Bek
5. Igor Ovsyannikov Bek
11. Maksim Tcherezov Bek
15. Stanislav Kitto Bek
63. Dante Leverock Bek
- Aleksei Jahimovits Bek
- Pavel Avdeev Bek
- Stanislav Engovatov Bek
- Artjom Davodov Bek
- Nikita Savenkov Bek
- Mihhail Pavlov Bek
- Sergei Kondrattsev Bek
8. Aleksandr Zakarlyuka Vezni
13. Arseni Kovaltsuk Vezni
Br: Ime
14. Dmitry Proshin Vezni
16. Albert Taar Vezni
18. Vadim Mihhailov Vezni
19. Elysee Irie Bi Sehi Vezni
21. Viktor Plotnikov Vezni
22. Tanel Tamberg Vezni
27. Arber Basha Vezni
77. Denis Polyakov Vezni
- Ivan Lihhatsov Vezni
- Deniss Muhametdinov Vezni
- Dmitri Chernukhin Vezni
9. Eduard Golovljov Napadač
10. Dmitri Barkov Napadač
17. Artjom Skinjov Napadač
- Aleksei Belov Napadač
- Andrei Jogi Napadač
- Svjatoslav Jakovlev Napadač
- Volodymyr Kilikevych Napadač
- Ilya Ferapontov Napadač
- Roman Grigorevski Napadač
- Nikita Mihhailov Napadač
Novosti
12/07/2012 » OFICIJALNO: Emanuel Mbia Ekobena se seli u ekipu - Kalev Talin
05/07/2012 » Nikolajs Zaicevs je prešao iz - Skonto Riga u ekipu - Narva Trans
12/01/2012 » Georgi Ivanovv je prešao iz - Narva Trans u ekipu - Tameka Tartu za neobjavljenu sumu
12/01/2012 » Aleksei Matrossov odlazi iz - Levadjia Talin kako bi se pridružio ekipi - Narva Trans
12/07/2011 » Narva Trans potpisao sa igračom Aleksandr Tarassenkov iz ekipe - Silamae Kalev
12/07/2011 » OFICIJALNO: Aleksandr Kulik se seli u ekipu - Narva Trans
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. Nome Kalju Nome Kalju
18
+47
44
2. Flora Talin Flora Talin
18
+42
42
3. Levadia Maardu Levadia Maardu
18
+45
41
4. Narva Trans Narva Trans
18
+23
35
5. Tameka Tartu Tameka Tartu
18
-3
22
6. Paide Paide
18
-8
20
7. Kalev Talin Kalev Talin
18
-9
14
8. Kuresare Kuresare
18
-38
14
9. Viljandi Tulevik Viljandi Tulevik
18
-46
12
10. Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
18
-53
7