Real Union

Mesto Irun, Spain
 
Prvenstvo: Španija - 2. Divizija B - 2. Grupa
Osnovana 1915
Stadion Stadium Gal (Kapacitet: 5000)
Utakmice - Real Union
Sastav
Br: Ime
- Javier Blanco Jauregi Golman
- Xavier Otermin Jimenez Golman
- Jon Tena Golman
- Jose Maria Lacruz Bek
- Zuhaitz Gurrutxaga Bek
- Iker Gabarain Bek
- Iosu Iglesias Bek
- Inaki Deskarga Bek
- Oier Larrainzar Bek
- Inaki Descarga Bek
- Inaki Urkizu Bek
- Aimar Sagastibelza Caballero Bek
- Ious Esnaola Bek
- Ekhi Senar Bek
- Mikel Azkoiti Bek
- Gorka Ribera Bek
- Inigo Urbieta Bek
- Daniel Estrada Vezni
Br: Ime
- Robles Markel Vezni
- Eneko Romo Vezni
- Asier Barrego Salcedo Vezni
- Mikel Alonso Vezni
- Mikel Martins Vezni
- Iker Rodellar Vezni
- Gorka Brit Napadač
- Mikel Orbegozo Napadač
- Joseba Arriaga Napadač
- Inaki Goikoetxea Beristain Napadač
- Sergio Franciso Napadač
- Juan Dominquez Napadač
- Jorge Galan Napadač
- Aritz Mujika Napadač
- Iosu Ozkoidi Napadač
- Mario Capelete Napadač
- Ander El Haddadi Napadač
Novosti
16/08/2013 » Oficijalno: Oscar Vega je prešao u ekipu - Real Union na pozajmici
01/08/2013 » Mikel Abaroa je prešao iz - Real Sosijedad u ekipu - Real Union na pozajmici
27/08/2012 » Jon Villanueva je prešao iz - Real Valjadolid u ekipu - Real Union na pozajmici
09/07/2012 » Mario Martinez je prešao iz - Real Union u ekipu - Alki Larnaka
02/07/2012 » Ander Lambarri je prešao u ekipu - Real Union na slobodnom transferu
29/06/2012 » Jorge Galan je prešao iz - Real Union u ekipu - Osasuna zbog isticanja pozajmice
24/01/2012 » Oficijalno: Jorge Galan je prešao u ekipu - Real Union na pozajmici
13/07/2011 » Javi Alamo je prešao iz - Real Junion u ekipu - Rekreativo Huelva na slobodnom transferu
 

2. Divizija B - 2. Grupa: 2016/2017
-

NoEkipa
U
GR
B
1. Albasete Albasete
38
+28
69
2. Toledo Toledo
38
+4
65
3. Fuenlabrada Fuenlabrada
38
+12
63
4. Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
38
+8
61
5. SD Leioa SD Leioa
38
+11
60
6. Logrones Logrones
38
+17
56
7. Atletik Bilbao B Atletik Bilbao B
38
+12
56
8. Real Union Real Union
38
+1
56
9. Arenas Getxo Arenas Getxo
38
+4
55
10. Real Sosijedad B Real Sosijedad B
38
+12
52
11. Real Madrid B Real Madrid B
38
-4
51
12. Barakaldo Barakaldo
38
+4
49
13. SD Gernika SD Gernika
38
-5
49
14. Amorebieta Amorebieta
38
0
48
15. Rejes Rejes
38
-4
47
16. Navalcarnero Navalcarnero
38
-4
47
17. Mensajero Mensajero
38
-7
46
18. Socuellamos Socuellamos
38
-20
38
19. Sestao River Klub Sestao River Klub
38
-18
37
20. Zamudio SD Zamudio SD
38
-51
22