Slavija Mozir

Mesto Mozyr, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 1987
Menadžer Yuriy Maleev
Stadion Yunost (Kapacitet: 5300)
Utakmice - Slavija Mozir
Sastav
Br: Ime
- Simas Skinderis Golman
- Vladimir Gaev Golman
- Anatoli Savinskiy Golman
- Vladimir Gaev Golman
- Roman Godovany Bek
- Sergey Khaletski Bek
- Denis Kovalevski Bek
- Vladislav Borisenko Bek
- Aleksandr Kobets Vezni
- Sergey Irkha Vezni
- Sergey Duboyenko Vezni
- Sergey Novik Vezni
Br: Ime
- Otar Javashvili Vezni
- Oleg Strakhanovich Vezni
- Aleksandr Raevski Vezni
- Yaroslav Shkurko Vezni
- Vladislav Zhuk Vezni
- Maksym Slyusar Vezni
- Biran Ndoye Vezni
- Vadim Kurlovich Vezni
- Igor Costrov Vezni
- Bruno Lemiechevsky Napadač
- Denis Trapashko Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
18/02/2013 » Aleksandar Covin je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
01/01/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
16/08/2012 » Yuri Kendysh je prešao iz - Torpedo Žodino u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
09/08/2012 » Aleksey Skvernyuk je prešao iz - Spartak Naljčik u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
01/08/2012 » Oficijalno: Mihajlo Cakic je prešao u ekipu - Slavija Mozir na pozajmici
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
04/01/2012 » Vyacheslav Golik je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
04/08/2011 » Ruslan Yudenkov je prešao iz - Gomelj u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
U
GR
B
1. BATE Borisov BATE Borisov
16
+18
41
2. Vitebsk Vitebsk
16
+15
34
3. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
15
+13
34
4. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
16
+13
32
5. Slutsk Slutsk
16
+7
27
6. Dinamo Brest Dinamo Brest
16
+8
25
7. Neman Grodno Neman Grodno
16
-1
25
8. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
15
+4
24
9. Isloč Isloč
16
-5
17
10. Minsk Minsk
16
-2
15
11. Smoleviči Smoleviči
16
-4
14
12. Gomelj Gomelj
16
-14
13
13. Gorodeja Gorodeja
16
-11
11
14. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
16
-12
11
15. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
16
-13
11
16. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
16
-16
10