Slavija Mozir

Mesto Mozyr, Belarus
 
Prvenstvo: Belorusija - 1. Liga
Osnovana 1987
Menadžer Yuriy Maleev
Stadion Yunost (Kapacitet: 5300)
Utakmice - Slavija Mozir
Sastav
Br: Ime
- Simas Skinderis Golman
- Vladimir Gaev Golman
- Anatoli Savinskiy Golman
- Vladimir Gaev Golman
- Roman Godovany Bek
- Sergey Khaletski Bek
- Denis Kovalevski Bek
- Vladislav Borisenko Bek
14. Ruslan Yudenkov Vezni
- Aleksandr Kobets Vezni
- Sergey Irkha Vezni
- Sergey Duboyenko Vezni
Br: Ime
- Sergey Novik Vezni
- Otar Javashvili Vezni
- Oleg Strakhanovich Vezni
- Aleksandr Raevski Vezni
- Aleksandr Kotlyarov Vezni
- Yaroslav Shkurko Vezni
- Vladislav Zhuk Vezni
- Maksym Slyusar Vezni
- Biran Ndoye Vezni
- Vadim Kurlovich Vezni
- Bruno Lemiechevsky Napadač
- Denis Trapashko Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
18/02/2013 » Aleksandar Covin je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
01/01/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Minsk na slobodnom transferu
16/08/2012 » Yuri Kendysh je prešao iz - Torpedo Žodino u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
09/08/2012 » Aleksey Skvernyuk je prešao iz - Spartak Naljčik u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
01/08/2012 » Oficijalno: Mihajlo Cakic je prešao u ekipu - Slavija Mozir na pozajmici
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
04/01/2012 » Vyacheslav Golik je prešao u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
04/08/2011 » Ruslan Yudenkov je prešao iz - Gomelj u ekipu - Slavija Mozir na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017
-

NoEkipa
U
GR
B
1. Šahtjor Soligorsk Šahtjor Soligorsk
18
+21
43
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18
+17
40
3. BATE Borisov BATE Borisov
18
+20
39
4. Neman Grodno Neman Grodno
18
+8
32
5. Vitebsk Vitebsk
18
+5
31
6. Slutsk Slutsk
18
+4
29
7. Torpedo Žodino Torpedo Žodino
18
+3
25
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
18
+6
24
9. Gomelj Gomelj
18
+2
24
10. Gorodeja Gorodeja
18
0
23
11. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
17
-9
16
12. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
18
-9
16
13. Slavija Mozir Slavija Mozir
18
-12
15
14. Minsk Minsk
18
-15
15
15. Isloč Isloč
17
-15
4
16. Naftan Naftan
18
-26
3