Vardar

Mesto Skopje, Macedonia
Privrženici: 1
Prvenstvo: Makedonija - 1. Liga
Osnovana 1947
Menadžer Boban Babunski
Stadion Philip II Arena (Kapacitet: 33460)
Utakmice - Vardar
Sastav
Br: Ime
25. Filip Ilic Golman
28. Tome Pacovski Golman
90. Filip Gacevski Golman
- Aleksandar Kirovski Golman
2. Kristijan Tosevski Bek
3. Goran Popov Bek
4. Kosta Manev Bek
6. Nicolas Herranz Bek
21. Yevgeni Novak Bek
24. Jovan Popzlatanov Bek
30. Todor Todoroski Bek
77. Vladica Brdarovski Bek
- Evgen Novak Bek
- Robert Mitev Bek
- Esmin Lichina Bek
- Nikola Serafimov Bek
5. Clarence Bitang Vezni
8. Darko Micevski Vezni
11. Tigran Barseghyan Vezni
Br: Ime
15. Aleksandar Trajchevski Vezni
16. Nikola Gligorov Vezni
22. Filip Stojchevski Vezni
23. Filip Najdovski Vezni
32. Darko Glisic Vezni
33. Besar Iseni Vezni
34. Ali Adem Vezni
50. Jakup Berisha Vezni
87. Vlatko Grozdanoski Vezni
- Victor Juffo Vezni
- Aleks Taleski Vezni
7. Willian Lira Napadač
9. Maksim Maksimov Napadač
17. Aco Stojkov Napadač
48. Ytalo Napadač
70. Matej Cvetanovski Napadač
80. Jhon Obregon Napadač
- Moustapha Quaynor Napadač
- Bojan Kolevski Napadač
Novosti
31/12/2013 » Andrej Acevski se vraća u ekipu - Vardar zbog isticanja pozajmice
03/07/2013 » Stevan Reljic je prešao u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
02/07/2013 » Bonifacio je prešao u ekipu - Mafra na slobodnom transferu
01/07/2013 » Igor Pavlovic je prešao iz - Metalurg Skopje u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
31/01/2013 » Aco Stojkov je prešao iz - Zob Ahan u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
30/01/2013 » Dean Tomeski je prešao iz - FK Makedonija u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
26/01/2013 » Aleksandar Petrovic odlazi iz - Borča kako bi se pridružio ekipi - Vardar
25/01/2013 » OFICIJALNO: Zarko Simjanoski iz - Napredok u ekipu - Vardar
23/01/2013 » Bonifacio je prešao iz - Anagenizi Derineja u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
22/01/2013 » Zlatko Boskovski je prešao iz - Vardar u ekipu - Rabotnički Skopje na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017
-

NoEkipa
U
GR
B
1. Škendija 79 Škendija 79
36
+74
91
2. Vardar Vardar
36
+12
56
3. Rabotnički Skopje Rabotnički Skopje
36
+7
52
4. FK Korzo FK Korzo
36
+5
51
5. Sileks Sileks
36
-7
50
6. FC Academy Pandev FC Academy Pandev
36
-4
42
7. Renova Renova
36
-17
41
8. Pobeda Junior Pobeda Junior
36
-20
38
9. Skopje Skopje
36
-19
35
10. Pelister Pelister
36
-31
34